13 Mayıs 2013 #1792895

Ttnet Avukata Verildim!

Ben Ttnet adsl kullanıyordum. Borcumu ödemek için sisteme girdiğimde borcunuz yoktur yazıyordu. Yasal işlemler başlatmışlar ve beni bu konuda bilgilendirmediler. Aradığımda numaramın işlemine ulaşamadılar borcum hakkında bilgi istediğimde dönüş yapacaklarını söylediler ama hiçbir şekilde dönüş olmadı ve ben ücreti ödemek zorunda kaldım. Kendilerine şikayette bulundum ama olumsuz olduğunu söylediler ve ben bu Ttnet le olan bilgi iletişmizsizliği yüzünden avukat ücreti vs. ödemek zorunda kaldım. Bu konuda yardımlarını rica ederim.

Öznur 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön