20 Şubat 2014 #2289436

TTNET Askıda Olan ADSL İçin Ücret Talebi!

70139***34 hizmet numarası ile TTNET 'ten 2013 ağustos ayında bir ADSL hizmeti almaya başladık.Ancak ödeme nedeni ile eylül ayı sonunda hizmet askıya alındı. Şimdi gelen bir yazı da bugüne kadar oluşan tüm faturaları ödemem gerektiği bilgisi veriliyor.


Bu arada 5 aralıkta ben çağrı merkezini arayıp hizmetten faydalanmak istediğimi de belirtmeme rağmen böyle bir yazı almış olmayı çok anlayamadım. TTNET ne yapmaya çalışıyor? Çağrı Merkezini aradığımda da sizin için bir kayıt oluşturdum. İncelenecek size bilgi verilecek deniyor. TTNET ne yapmaya çalışıyor cidden birisi bana anlatırsa sevinirim.

Yücel 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön