17 Eylül 2014

TTNET Aşırı Düşük İnternet Hızı!

2 aydır TTNET bağlantımda inanılmaz derecede gecikme,ping ve kopma sorunları yaşadım. 3 hafta önce Hiperİnternete geçiş yaptım ve yeni bir modem geldi. Sorunum modemle alakalıdır sandım ama değilmiş. Bu sırada müşteri hizmetleri ile en az 10 görüşme yaptım ve her birine aynı şekilde şikayetimi dile getirdim.


Sorunum çözülmediği halde bana, sorununuz çözülmüştür diye mesajlar attılar. Normalde 15MegaBit 'in altına düşmemesi gereken hızım 3.50 Megabit'yi geçmiyor ve tabi yükleme hızım da aynı şekilde 1Megabit olması gerekirken 0.47 gösteriyor. Eğer gereği yapılmaz ise, bana sundukları hızı sağlayamadıkları ve arızayı gidermedikleri (gideremedikleri) için dava açacağım. Gereği yapılsın lütfen.

Feridun 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön