25 Nisan 2013

Ttnet Asılsız Reklam!

Türk Telekom'un sayfasında oturduğumuz yerde fiber altyapısı bulunduğu yazıldığı halde ( ekte de görebilirsiniz )TTnet'i arayıp abone olmak istediğimizde "Oturduğunuz yerde altyapımız yoktur." denildi. Asılsız reklam yapan Türk Telekom'dan ve TTnet'ten şikayetçiyim.

Nesrin 37 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin25 Nisan 2013

    Ne zaman görüşöüşler acaba benimle öğrenebilir miyim?

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön