29 Ocak 2014 #2263301

TTNET Asılsız Kampanya!

27.01.2014 tarihinde hattımı kapatmış bulunmaktayım (Diğer firmalara göre çok pahalı olduğu için) 01.02.2013 tarihinde diğer servis veren firmaya geçecekken TTNET ten arandım ve kampanyalar hakkında bilgi verildi mantıklı ve uygun geldiği için kabul ettim ancak daha sonra araştırdığımda Online işlem merkezinde) verdiği bilgiler eksik bir nevi kampanya adı sadece ikna etmek için söylenen asılsız sözlerdi bu nedenden dolayı aynı gün hattıma tanımlanan kampanyanın iptalini talep ettim ve şikayet kaydı oluşturuldu bana verilen telefonda bilgi 24 Ay taahhütsüz istediğin an iptal) ve telefon vergisi 24 ay olmayacak verilen şartların yerine getirilmesi yada iptalini rica ederim.

Cüneyt 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Cüneyt30 Ocak 2014

    Çok büyük yardım etti hattı kapatmayı ve müşterisini kaybetmeyi şeçti bu sayede bende adı türk olan ancak zihniyetle alakalı olmayan yeni bir şirkete geçmeye karar verdim.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön