23 Mart 2015

TTNET Artık Cevap Vermiyor!

Daha önce 2917714 no.lu şikayet dosyası oluşturmuştum. Sonrasında 3077547 no.lu şikayet dosyasını da oluşturdum. Yetkililer beni arayarak bana martın ikinci haftasında internetimin bağlanacağını söyledi. Ancak bu tarihe kadar hala internetim bağlanmadı. Daha önce Şubat'ın ilk haftasında ve Aralık ayında çözüleceği söylendiği gibi. Üstelik şikayetime hala cevap verilmedi ve de çözülmedi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum artık.

Faruk 228 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön