27 Şubat 2013

Ttnet Artık Bu Sorunlara Bir Çözüm Bulun!

Şikayetime artık 'ADSL ve Sabit telefon hizmet numaranız nedir?' kısmına çift tıkladığımda otomatik olarak numaramın çıktığını belirterek başlamak istiyorum. Bu aynı konu ile ilgili 3. şikayetim, bu da demek oluyor ki 3. kez boyunca bir sorunu çözemediniz.


Tekrar belirteyim 6 Mbit sınırsız ve kota aşımı yapılmamış internetim an itibariyle (ve gün boyunca) 48-50 Kb ile indirme yapıyor, gönderimi yazmayayım bile. 6 Mbit'e 'kadar' dediniz kabul ancak 50 Kb'a kadar demediniz!


Alenen söyleyeceğim, ya aklınızı başınıza toplayıp benim bu sorunumu çözün ya da mahkemede izahat etmek zorunda kalırsınız. Bu arada 3 kez üst üste arayıp sonra ulaşılamadı mesajı atmayın, insanlar meşgul olabilirler(!)

Arda 23 Okunma

Cevaplar

  • Arda13 Nisan 2013

    TTNET denen firma cumartesi sabahın köründe bir teknisyeni evime göndermiş (bana haber dahi vermeden). Baktı etti splitter bozuk dedi gitti. Verdiği servisin üzerine sorunun giderilemediğini TTNET'in kayıt altında tuttuğu 2 görüşme kaydıyla ispat edebilirim. Son faturam 60 TL yerine 74TL gelmiş. benim talep dahi etmediğim ve sorunumu çözemeyen teknisyen için 14 TL daha istemiş. Borcumu ödemeden sizleri arayıp iki opsiyon sunacağım. 10 yıllık hat ve yıllarca ödenmiş internet faturasına devam mı yoksa internet iptali için başka bir numaraya yönlendirilmek mi?

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön