14 Şubat 2014

TTNET Artık Bıktırdı!

Her ay ben aramaktan bıktım ama TTNET benimle uğraşmaktan sıkılmadı galiba! Faturam 2 aydır yüksek geliyor ve bilgisiz müşteri hizmetleriyle uğraşmaktan sıkıldım. Şikayetlerimle ilgili arandığım söyleniyor ama belirtilen tarihte saatte aranmadım.


Artık TTNET'in bu yaptıkları sabırları fazlasıyla taşırdı ve artık bundan sonraki süreçte mahkemede görüşüceğimizi ve hakkınızda hem maddi hemde manevi tazminat davası açacağımı şimdiden belirtim. Faturam ile ilgili dönüş yapmanızı beklemiyorum çünkü yapmıyorsunuz. Bundan sonraki süreçte artık Sizinle çalışmayı düşünmüyorum ve sorunum çözülene kadarda faturamı ödemeyeceğim ve gecikme faizi kesinlikle uygulamayın. Çünkü onuda ödemeyeceğim!

Aykut 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Aykut'un Teşekkür Mesajı15 Şubat 2014

    Fatih Bey'e yardımından ilgisinden ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Sorunlarımın Çözümüyle bire bir ilgilenip bana Dönüş Sağladı. Ttnet Firmasına böyle kaliteli düzgün ve yardımseverlikle iş yapan personeller lazım.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön