29 Ocak 2014 #2264483

TTNET Artık Bıktırdı

Yaklaşık 1,5 aydır internet hizmeti alamıyorum. Müşteri hizmetlerini defalarca ve günlerce aradık. 'teknik ekip' olarak gelen arkadaşlar evde bir dakika kadar kalmadan birazdan düzelecek deyip gittiler. Splitter cihazından dediler değiştirip para aldılar, hiç bir işlem yapmamalarına rağmen hat düzenlemesi deyip para aldılar. Buna rağmen internet hizmetinde herhangi bir pozitif değişiklik olmadı.


En sonunda modeme suç bulundu ve modem aldım. Bir haftalık kullanımdan sonra yeniden aynı sorunla karşı karşıyayız. Alamadığımız hizmetin parasını ödemekten, müşteri hizmetleriyle konuşmak için ödediğim telefon parasından bıktım usandım. Saniye düşünmeden iptal ettireceğim artık.

Cihan 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön