12 Temmuz 2013 #1896936

TTNET Arızayı Gidermiyor!

Yaklaşık 10 aydır kullandığım TTNET Alo İnternet hattım. 10 gün izne ayrıldığım dönemde arıza yaptı. Geri döndüğümde internetim ve telefonum çalışmıyordu.7 temmuz 2013 tarihinde Müşteri hizmetleriyle irtibat kurdum. Telefondan teknik destek verilmeye çalışıldı ancak sorun giderilemedi. Çünkü sebep hattımdan çevir sesinin gelmeyişiydi. Daire içindeki tüm kabloları kontrol etmeme rağmen hatayı tespit edemedim. 3gün sonra tekrar aradım ancak beklemem gerektiğini ve bana dönüleceği söylendi. Bunun üzerine kendi imkanlarımla bir telefoncu getirdim. Ancak gelen kişi binadaki ana panoda bana tahsis edilmiş olan bir hat olmadığını, hali hazırda bağlı olan kabloların ise şuanda bir işe yaramadığını çünkü sinyal gelmediğini söyledi.


Yani kendisinin elinden birşey gelmeyeceğini ve servis sağlayıcının gelip benim hattımı ana panoda bir girişe tahsis etmesi gerektiğini söyledi. Her ne olduysa 10 aydır çalışan hattım devredışı bırakılmış durumda. Bir de binadaki panoda boşta duran bir hat var ancak bana ait olan numara değil. Tahminimce bir karışıklık oldu ve hatlar karıştırıldı.Tam 5 gündür ilgili kişilerin gelmesini bekliyorum ancak her aramamda aynı cümleyle karşılaşıp oyalanıyorum. Eşim İnternet üzerinden çalıştığı için aktif olarak İnternet kullanıyor. Lütfen mağduriyetime biran önce an verilmesini istiyorum.

Fatih 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön