29 Ağustos 2013

TTNET Arızayı Bir Türlü Gideremediler!

Yalın internet sahibiyim 2 ay önce abone oldum. 10 gün sonra arızalandı arıza kaydı bıraktım. Gelen vatandaş bana arızanın bina içi tesisatdan kaynaklandığını söyledi, elektrikçi çağırdım komple tesisatı değiştirdim ancak gine düzelmedi. Tekrar arıza kaydı bıraktım, bu sefer gelen arkadaş bana sorunun şebeke kaynaklı olduğunu söyledi ve arıza giderildi.


Ancak yaklaşık 1 ay boyunca hiç neti kullanamadan kullanım bedeli olan 43 TL' yi ödedim vede elektrikçiye 60 TL para verdim TTNET teknik ekibindekiler kesinlikle yetersizler konu ile alakalı yasal işlemleri başlatacağım ve benden haksız yere alınan 43 TL kullanım bedeli ve elektrikçiye boşuboşuna verdiğim 60 TL' yi tahsil edeceğim.

Gökhan 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön