01 Nisan 2013

Ttnet Arızanın Giderilmesinde Pasiflik!

Şikayetim Ttnet'in yaklaşık 5 aydır hatta dahada fazla bir süre içinde benimle ilgilenmemesinden ibaret.


Sıkıntım şu yönde internet aboneliğimin başlangıcından beri sürekli düşme problemleri yaşamaktayım. Telefon direğindeki mevcut kablomuzun değişimini talep ettim fakat bu talebim hiçbir şekilde yerine getirilmedi ve santral üzerinden bir takım ayarlamalarla arızam kısmende olsa giderildi.


Yağmur, kar rüzgar olduğu zaman internet hizmetinden yararlanamıyorum. Kablo değişimi için geçtiğimiz kurban bayramında bir arıza kaydı oluşturuldu bu arıza kaydını sürekli yinelememize rağmen bir ekip yönlendirilmesi yapılmadı. Arıza kayıtlarımın %90'ı düşme problemidir bilginize.

Yakup 15 Okunma

Cevaplar

  • Yakup05 Nisan 2013

    4 gündür bir dönüş yapılmadı hala müşterilerinize verdiğiniz değer bumudur TTNET ?

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön