19 Nisan 2013 #1752640

Ttnet Arızamı Gidermiyor Boşuna Fatura Ödüyorum!

Ttnet e yaklaşık 10 gün önce nakil işlemimi gerçekleştirdim ve her gün arayıp arızamı en kısa sürede gerçekleştireceklerini söylüyorlar fakat herhangi bir icraatta bulunmuyorlar ve ben boş yere kullanmadığım internetimin ay sonunu ödemesini yapacağım sizce bu etik midir?


Benim internete ihtiyacım var ve mağdurum mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini giderilmediği takdirde gerekli merciilere başvuracağım. Türk Telekom ve TTNET kullandığıma çok pişman oldum 2 aydır beni önce nakil için Türk Telekom şimdi de Ttnet süründürüyor. Yapılmayacaksa söyleyin başımın çaresine bakalım internetimize kullanıma kapatalım.

Ayda 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön