15 Şubat 2013 #1634764

Ttnet Arızam Giderilmiyor!

Yaklaşık 5 yıldır Ttnet kullanıcısıyım bir hafta önce askerden geldim internete bağlanmak istedim girdikten hemen sonra bağlantı kopmaları başladı ailemle konuştuktan sonra bu sorunun daha önceden beri olduğunu öğrendim ve Ttnet'i aradım konuyla ilgili (2 defa ) arıza kaydı açıldı. Sorunun giderildiği söyleniyor ama durum hala aynı.Para almadaki hassasiyetiniz işinizde de görmeyi bekliyorum.

Hamdullah 42 Okunma

Cevaplar

  • Hamdullah18 Şubat 2013

    EVET SORUNUN GİDERİLDİĞİ MESAJ OLARAK İLETİLDİ AMA AYNI SORUN HALA DEVAM EDİYOR SORUNUN BİLGİSAYARIMDA VEYA MODEMİMDE OLDUGUNU DÜŞÜNEREK GEREKLİ KONTROLLERİ YAPTIM HATTA BİLGİSAYARIMI FORMATLADIM SORUNUN TTNET KAYNAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM VE ARTIK ÇOK SIKILDIM

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön