13 Nisan 2013 #1741727

Ttnet Arızalı Modem Gönderimi!

5 nisan 2013 te Ttnet başvurusunda bulunduk. Müşteri danışmanı faturanın internet bağlanınca kesileceğini söyledi. Çalıştığım için hafta içi akşam 19. 00 dan sonra ve hafta sonu müsait olduğumuzu bildirdik o saatler arasında da hizmet verdiklerini söylediler.


Ancak Ttnet yetkilileri modemi 9 nisanda site yönetimine bırakıp gitmiş ve kurulumu kendimiz yaptık fakat bağlantı kuramadık 4440375 i aradığımızda sistemsel sorun nedeniyle bağlantı olmadığını ve 5 nisandan beri yani başvuruyu yaptığımız an itibarıyla faturalandırıldığımızı öğrendik 5 nisanda elimizde modem bile yoktu bugün ayın 13 ü ve hala internet bağlı değil teknik servisten ses yok.

Atılgan 192 Okunma

Cevaplar

  • Atılgan24 Mayıs 2014

    ttnet bana hiçbir şekilde yardımcı olmadı internetimi kesti aylardır fatura yansıtıyor sürekli hatalı bilgilendirme yapıldı tarafıma sorunu gidermek adına hiçbirşey yapılmadı

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön