27 Mart 2013 #1710544

Ttnet Arızalı Modem Değiştirilmiyor!

Ttnet'in fibernet için verdiği Tılgın1311 modem gerek kısıtlı özellikleri ile gerekse telefon hattına konuşulamayacak kadar gürültü vermesi nedeniyle değişimini talep ettim. Bana söylenen tılgın modemin üreticisiyle irtibata geçmem oldu ve buna itiraz ettim çünkü ben istemediğim halde altyapıyı kullanmam için bana sağlayan firma Ttnet benim modem için para verdiğim firma gene Ttnet bununla birlikte modemin üreticisine ait en ufak bir bilgi paylaşmıyorlar.


Ayrıca internette de yok! Tılgın modem arayüzünde kısıtlamalara gitmişler ve açmıyorlar. Port yönlendirmesi mac adres filtrelemesi gibi en basit özellikler bile kapalı. Modemin kablosuz özelliği de çok çok kötü. Başka marka modem istiyorum.

Seçkin 205 Okunma

Cevaplar

  • Seçkin30 Mart 2013

    Ttnet'in fibernet için verdiği Tılgın1311 modem gerek kısıtlı özellikleri ile gerekse telefon hattına konuşulamayacak kadar gürültü vermesi nedeniyle değişimini talep ettim. Bana söylenen tılgın modemin üreticisiyle irtibata geçmem oldu ve buna itiraz ettim çünkü ben istemediğim halde altyapıyı kullanmam için bana sağlayan firma Ttnet benim modem için para verdiğim firma gene Ttnet bununla birlikte modemin üreticisine ait en ufak bir bilgi paylaşmıyorlar. Ayrıca internette de yok! Tılgın modem arayüzünde kısıtlamalara gitmişler ve açmıyorlar. Port yönlendirmesi mac adres filtrelemesi gibi en basit özellikler bile kapalı. Modemin kablosuz özelliği de çok çok kötü. Başka marka modem istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön