08 Mayıs 2013 #1786026

Ttnet Arıza Takibi!

Ttnet internet kullanıcısıyım 05 mayıs 2013 tarihinde internetimde kopma sorunu başladı bir saat kadar süren arızadan sonra hızım çok düştü. 8 mbs ye kadar internet hizmeti almam gerekirken şuanda 1 mbs alabiliyorum. Ttnet müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı bıraktım ama aradan 3 gün geçmesine rağmen durum daha da kötüye gitti. Artık sayfa açarken bile bekler oldum. Her ay yeni bir sorun. Ttnet en büyük internet altyapısına sahip olabilir ama en fiyasko hizmeti verdiği kesin.

Adnan 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön