20 Ocak 2014 #2244196

TTNET Arıza Onarımı Sağlanmadı

Arızanın ne olduğu açıkça bildirilmesine değiştirilmesi gereken modemin garanti süresi devam etmesine rağmen ilgili ekiplerce verilen randevuya gelinmeyerek modem değiştirilmemiş iki gündür Tivibu ve internet ulaşımı sağlanamamıştır. İlgili hizmetlerin ödemelerinde herhangi bir aksama olmamasına rağmen söz konusu hizmetler sağlanmamış müracaatımızla ilgili herhangi bir bilgilendirme de yapılmamıştır.

Cahit 60 Okunma

Cevaplar

  • Cahit24 Ocak 2014

    Bu kadar basit bir arızayı çözümlemeleri 4 gün sürdü, sözleşmemin süresi dolduktan sonra bu firma ile bir daha çalışacağımı zannetmem. Firmanın birimleri arasında bile iletişimleri yok arıza onarıldıktan sonra bile şikayetiniz inceleniyor en kısa sürede çözeceğiz gibi mesajlar gönderiyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön