15 Ocak 2014

TTNET Arıza Kaydına Dönüş Yapmadı

Arıza kaydı bildirilmiş olmasına rağmen ve bu arıza kaydı kayıtlarına girmiş olmasına rağmen sözde geçen hafta gelip arızayı gidereceklerine dair tarafıma mesaj attılar. Ancak bir haftadır hala tarafıma geri dönüş yapılmamıştır. Yine, yan hizmet olarak kullanmakta bulunduğum Tivibu yu da 3 haftadır tivibu ile ilgili 3 haftadır devam eden arızadan dolayı kullanamamaktayım.


Ancak üyeliğim devam etmekte ve hizmet bedeli ödemekteyim. Eğer TTNET bu arıza kaydını en kısa zamanda gidermezse tarafımca derhal tüm yasal yollara başlanıp takip yapılacağını bildirmek şart olmuştur.

Derya 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön