03 Nisan 2013 #1721491

Ttnet Arıza Kaydı Ne İşe Yarıyor!

474225***nolu Ttnet bağlantılı telefon hattımdan bağlantımın yapıldığı ilk günden beri çevir sesi alamamaktayım. Telefon makinem diğer hatlara bağlandığında çevir sesi vermektedir. Başka telefon makineleri de evimde çalışmamaktadır. Yani sorun hattımdadır.Konu ile ilgili yaptığım beş arıza kaydından da sonuç alamadım. Telefonumdan alo diyemeden fatura ödeyeceğim. Mağdurum.

Ahmed 78 Okunma

Cevaplar

 • Ahmed17 Nisan 2013

  bu arada ben telefonumda arıza var diye kayıt bıraktım, telesekreter beni aradığından internetin ile iligli sorun düzeltildiyse 1'i düzeltilmediyse 2'yi tuşlayın dedi. benim internette sorun olmadığından 1'i tıkladım ve arıza kaydınız kapandı dedi. devenin neresi doğru ki........

 • Ahmed17 Nisan 2013

  ttnetin mühendisi, teknisyeni, müdürü ve sair görevlileri şunu farkedemediler ve diyemediler ki "birader sen yalın internet paketi kullanıyorsun, bu yüzden senin telefon hattın olmaması gerekiyor ama benim iş bilmez elemanım sana telefon bağlamış, sana telefon hattının numarasını vermiş, seni telefonum da var zannettirmiş, kusura bakma yalın internet kullanıcılarına telefon vermiyoruz, kazara versek de durumu farkedince çevir sesi vermiyoruz" neyse ki fatura gelince neyin ne olduğu belli oldu. abonelik sözleşmesi doğru düzgün kontrol edilmeden doldurulursa, eksik gedik kalan işin sonu böyle olur.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected].com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön