05 Eylül 2013 #1994219

TTNET Arıza Kaydı Kapatılıp Hata Düzeltilmiyor!

Geçtiğimiz ay yeni bir eve taşındım. Taşındığım binaya TTNET hizmet verememekteydi. (ADSL ve internet ışığı hiç yanmıyor). 18 Ağustos tarihinden buyana 4 defa arıza kaydı açmak zorunda kaldım. 6 defa arızanın giderilip giderilmediği konusunda arandım ama hiçbir sonuç alamadım. Her aradıklarında açmış olduğum arıza kaydını kapatıyorlar ve yeni kayıt açıyorlar. 16 gündür bir internet bağlantısı nasıl sağlanamaz aklım almıyor. Konunun bir an önce giderilmesini rica ediyorum.

Sedat 44 Okunma

Cevaplar

  • Sedat09 Eylül 2013

    Tarafıma herhangi bir bildirim yapılmadı, sorum hala çözülmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön