07 Mayıs 2014

TTNET Arıza Giderilmiyor

TTNET müşteri hizmetlerinin 444 0 375 no'lu telefonundan arıza ile ilgili çağrı bırakmama rağmen 2 gündür ne arayan ne soran var. İnternet hizmetim ile ilişkili telefon numaram : 232 364 ***,sorunun acilen çözülmesini istiyorum.

Ali 63 Okunma

Cevaplar

  • Ali10 Mayıs 2014

    Çözüm sürecinde uzaktan yardımlar gayet güzel fakat, elit ekip dedikleri adamları telefon hattını farklı daireye bağladığı için, sorun cozulemedi. Elektrikçinin kontrol kalemi ile 10 dakikada yaptığı işi, son teknoloji cihazları ile 30 dakikada yapamayan elit ekibimiz Teşekkürler. Taahhütüm biter bitmez altyapıyı sizden de alcak olsam servisi değiştireceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön