06 Şubat 2014 #2266763

TTNET Arıza Giderilmiyor!

3 haftadır internetim'de arıza olduğunu size bildirdik Arızayı gidermediniz. Biz İnternet'i keyif için değil iş amaçlı kullanıyoruz ve maddi kayba uğradık bir tek yetkili gelmedi. Üzülerek söylerim ki Tüketici Mahkemesine başvurup mağduriyetimin faturasını sizden talep edeceğim. Bulunduğumuz bölgede alt yapı sorunu olduğunu söylediniz Sizin alt yapı sorununuz Müşterinizi ilgilendirmez.

Fatma 25 Okunma

Cevaplar

 • Fatma07 Şubat 2014

  Asla ttnet kullanmam

 • Fatma06 Şubat 2014

  ne kontrolmüş 6 ay sürecek herhalde :)

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön