01 Nisan 2013 #1716267

Ttnet Arıza Giderilmemesi!

25,03,2013 tarihinden itibaren internet bağlantımızda sorun bulunmaktadır. Aradığımızda Arıza Kaydınız alınmıştır dendi. 27,03,2013 tarihinde ise Arıza Giderilmiştir dendi. Fakat arıza halen devam etmekteydi. Aradığımızda sorun giderilmiştir dediler fakat onlar da sorunu görünce Arıza Kaydınızı tekrar alıyoruz ve ACİL olarak belirtiyoruz dendi. 29,03,2013 tarihinde aradığımızda bölgesel bir problemin varlığında bahsettiler. Fakat komşularıma sorduğumda böyle bir sorunlarının olmadığını belirttiler. Bugün itibariyle tam olarak 6 gün oldu hizmet alamamaktayım.

Mahmut 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mahmut01 Nisan 2013

    Artık bu ''en kısa sürede sizi bilgilendireceğiz '' lafı müşterileri yormaya başladı. Fatura döneminde ''en kısa sürede ödeme yapılacaktır'' diye bir lad duyuyor musunuz müşteriden? Bunun bir cezası olması gerekiyor. Nasıl ki biz faturayı geç ödediğimizde siz FAİZ uyguluyorsanız, siz de hizmet veremediğinizde bir cezası olması gerekiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön