18 Ocak 2014

TTNET Arıza Giderilemiyor

1 haftadır internet bağlantımız da problem var. Ve sürekli olarak müşteri hizmetlerini arıyoruz. Konuyu bir türlü çözemiyorlar. Sürekli arıza kaydı açıyoruz diyorlar. Gelenlerde bir türlü bağlantıyı sağlayamıyor. Hatta bağlı bulunan telefon, fax ve Pos cihazı problemsiz olarak çalışıyor. Aslında modeme internet te geliyor ve Modem IP de alıyor ama bir türlü browserda TTNET kullanıcı bilgileri sayfasından kurtulamıyoruz.


Sorunun bir an önce çözülmesini istiyoruz. ve bağlantımızın kesildiği günden beri kesik kaldığı günlerin ücretlerinin gelecek faturaya yansıtılmamasını istiyoruz. Kullanmadığımız hizmete ücret ödemek istemiyoruz. Onca kayıt açılmasına rağmen hala bir çözüm bulunamıyor.

Yusuf 64 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf23 Ocak 2014

    Kullanılmayan 6 günlük sürenin. Dönem faturamdan düşüleceği bilgisi iletildi. Geri dönüş için teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön