16 Nisan 2013 #1744698

Ttnet Arıza Çözülemiyor!

Sürekli yaşadığım arıza problemlerinden, özellikle aralık ayında yaklaşık 20 gün ve ocak ayında tekrar yaşadığım çözümünün kaç gün sürdüğü hatırlayamadığım problemlerden sonra yine 05.04.2013 tarihinde internet bağlantım gitti. Ttnet müşteri hizmetlerini aradım görevli gerekli bildirimleri yaptığını ekiplerin konuyla ilgileneceğini ve bana ulaşılacağını söyledi.


10 gün geçti hala arayan soran yok. Hep ben aradım toplasanız 1 saat etmiştir konuştuğumuz sonuç yok. Dünya çevresinin bilmem kaç katı kablo örüyorsunuz da şu benim internetime çare bulamıyorsunuz. Teknik ekipleriniz bu kadar yeteriz mi? Problemin acilen giderilmesini ve acilen tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum.

Hakan 12 Okunma

Cevaplar

  • Hakan20 Nisan 2013

    Şikayetim ile ilgili dün arızamın kapatıldığına dair mesaj geldi. Modemime baktığımda hala sorunun devam ettiğini gördüm ve müşteri hizmetlerini aradim. Onlarda arızanın kapatildiğını söylediler. Arızayi çözmediğiniz halde, çözmüş gibi yaptınız. Bu ayıbınızın acil telafisini bekliyorum. Bugun itibari ile 15 gündür internetim yok. Teknik ekipleriniz ariza konusunda neler yapti lütfen bilgilendirme yaparmısınız. 15 gündür bir kişi arama tenezzülünde bulunmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön