18 Temmuz 2014

TTNET Arıza!

8 Megabite kadar hız ile aboneliğim yapıldı. İlk bağlantı yapıldığı dönemlerde 7 Mbps hız aldım, daha sonra bu hız 5 Mbps, 3 Mbps ve 1 Mbps'in altına kadar geriledi. 3 veya 4 defa çağrı merkezini arayarak şikayetimi bildirdim. Arıza servisindeki çalışanlar modem resetletme, şifre yenileme ve internetinizde bir sorun görünmüyor deme konusunda oldukça iyi eğitim almışlar.

Yaklaşık 5 aydır internet bağlantım berbat. Artık sayfalar açılmıyor. 2 farklı telefon ile ve kablolu kablosuz bağlantıyı devamlı kullanıyorum. Karşımda bilgili bir muhatap istiyorum. Eğer TTNET sorunumu çözemeyecek ise hakkımı farklı mecralarda arayacağım...

Ertuğ 1.820 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğ01 Ağustos 2014

    İnternetiniz normal görünüyor diyerek sorunumu düzeltmediler.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön