06 Eylül 2013 #1997966

TTNET Aranmak İstemiyorum!

TTNET günde 3-5 defa 444 0 375 numarası üzerinden rahatsız etmektedir. Arayanlara sürekli paket değiştirmek istemediğimi ve beni rahatsız etmemelerini söylememe rağmen ısrarla devam etmektedirler.


Ücreti dışında TTNET'ten memnundum ama bu rahatsızlıklar devam ederse başka bir internet sağlayıcısına geçeceğim. Ayrıca bu böyle devam ederse tüketici hakları ve BTK'ya bu durumu bildirmeyi düşünüyorum.

Ahmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön