01 Şubat 2014 #2270238

TTNET Aranmak İstemiyorm

4440375 numarasında her gün aranmaktayım. Bazı günler aranmak istemediğimi belirttiğim halde dakikalar sonra tekrar aramaktalar. Telefonu meşgule attığımda ev telefonundan aradıklarına da şahit oldum. Beni aramayın artık, savcılığa başvuracağım dediğim halde değişen bir şey olmadı. Geçen gün artık bardağı taşırdılar. Aramayın dedim kapadım. 2 dk sonra yine aradılar. Dedim ki özür dileyecekler herhalde ama baktım yine aynı şeyleri söylemeye devam ediyorlar, dalga geçiyorsunuz herhalde dedim, aranmak istemediğimi söyleyip yine kapattım. Bu sefer aradan yarım saat geçmedi yine aradılar, yanımdaki arkadaşım bile hayretler içinde kaldı. Bu sefer meşgule attım ama hala günde en az 1 kere aranıyorum.

Bahri 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bahri01 Şubat 2014

    Maille, şikayetim ile ilgili firmanızın bana telefonumdan ulaşamadığını bildirerek, güncel iletişim bilgilerimi girmemi istemişsiniz. Kurumunuzun bana ulaşmasını istemediğimden dolayı şikayette bulunduğumu düşünememeniz bir garip. Lütfen beni aramayın ve herhangi bir şey sormadan bunu düzeltin. Artık sizden telefon gelmesini istemiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön