13 Mayıs 2013

Ttnet Ara ki Bulasın!

Ttnet ve Türk Telekom almış olduğum internet ve telefon taahhüdüm bitmişti daha doğrusu Ttnet'im bitmişti Türk Telekomdan aldığım telsiz telefon nedeniyle yaklaşık 2 ay daha vardı bunu belirtmeme rağmen bir sorun olmayacağını belirterek 4440375 ten arandım ve tarifeler hakkında bilgi vermeye devam etti. Ben de bana uygun olduğu için kabul ettim ancak daha sonra faturamın yüksek gelmesi üzerine müşteri hizmetlerini aradım.

Telekom'dan müşteri hizmetleri yetkilisi Türk Telekom'dan ayrılmışsınız Ttnet'e geçmişiniz taahhüdünüzü yerine getirmediğiniz için bu ceza olarak gelmiştir dedi, bu ne mantıksızlık abone ederken kırk takla atan kişiler abone ettikten sonra ara ki bulasın ama sorunum çözülmezse iptal etti.

Ata 41 Okunma

Cevaplar

  • Ata10 Haziran 2013

    hala arayan olmadı biraz daha bekleyeceğim,eğer yine sorun çözülmezse yasal hakkımı arayacağım ve basına vererek bu haksız fatura miktarı ve sebebini ilan edeceğim...

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön