23 Ekim 2013

TTNET Antalya Şirinyalı Şubesi!

TTNET Antalya Şirinyalı şubesine 07. 10. 2013 tarihinde internet bağlatmak için başvuru yaptım. 22. 10. 2013 tarihinde internetim hala bağlanmadığı için tekrar TTNET Şirinyalı şubesine gittim. Başvurunun beklemede olduğunu söylediler ama neden beklemede olduğuna kimse cevap veremedi.

Başvuru için doldurduğum formu bulamadılar. Yeni başvuru yapın dediler ona da tamam dedim. Kimliğimi verdim fotokopi çekmeleri için ancak fotokopiyi bir türlü çekemediler. 15 dakika sadece makinayı açıp kapayarak arızayı gidermeye çalıştılar. Bu arada sırada bekleyen vatandaşlarda sıkılıp gittiler. En sonunda kimliğimi geri verin ben size fotokopi çekerim dedim ve oradan ayrıldım. Vasıfsız eleman, eksik hizmet=TTNET

Yasar 162 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön