08 Kasım 2014

TTNET Anormal Derecede Fatura Çıktı!

Taahhütüm bitmesi sebebiyle yeni Fibernet 24 ay taahhüt vermiştim fakat 1 ay süre ile beklemede kaldı ve benimde bu süreç içinde taahhütüm bitti. Bunu ilgililere belirtmeme rağmen tam 1 ay sonra geçiş tamamlandı. Bu süre içinde bana normal tarife üzerinde ücret çıkarıldı. TTNET tarafından kaynaklanan sorun nedeniyle bana fahiş ücret çıkartıldı. Faturanın düzenlenmesini gerekli indirimlerin yapılmasını talep ediyorum.

Alper 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön