09 Mayıs 2013 #1788874

Ttnet Anneler Günü Kampanyası!

Ttnet'in yapmış olduğu Anneler Günü Sinema Kampanyası ile ilgili olarak gerekli mesajı gönderdim ama hiçbir şekilde bir kampanya kodu geri gelmedi. Diğer arkadaşlarımda da aynı sorsun yaşandı ve bu sorunu yaşayanlar hep Vodafone ve Turkcell kullanıcıları, Avea kullananlara ise hemen cevap geldi. Demekki bu kampanya sadece AVEA kullanıcıları içinmiş. Umarım sorunu düzeltir ve kampanya kodlarımızı gönderirler..

Serkan 90 Okunma

Cevaplar

  • Serkan08 Temmuz 2013

    Verdikleri standart bilgilendirme. Onun dışında herhangi bir ilgilenen olmadı. Hep kendi taraflarına yontuyorlar. Neyse ki vermiş olduğum taahhüt sona erdi. Bir daha TTNET e ne taahhüt veririm ne de bulaşırım. Sizinde aklınızda olsun.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde 14.05.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön