05 Eylül 2013 #1994192

TTNET Anlaşmaya Uymuyorlar!

Temmuz ayında telefonu ve interneti kapatmak için müracaat ettim.2-3 gün sonra telefonu iptal edelim interneti düşük ücretten devam edelim dendi. Kabul ettik. Ağustos ayında tekrar aranarak internet hattının telefona bağlı olduğunu telefon 12 ay taahhütle ücret ödemeden internetinize devam edebilme şartıyla anlaştık. 2 günden beri internet yok sebebi telefonu kapatmışlar.


Dolayısıyla internet erişimi yok. Ama internet aboneliğini kapatmamışlar. Hizmet yok, anlaşmaya uymama var, fatura var. Firma için güzel. Ses kayıtları elinizde personelle konuşmaları bir dinleyin. Kurumsal kimliğinize yakışmıyor.

Şinasi 61 Okunma

Cevaplar

 • Şinasi10 Eylül 2013

  4 Eylül'deinterneti xetelefonu kapatmak için müracaat ettim.6 Eylülde aranarak 29,90Tl. yalın internet teklif edildi. Bende kabul ettim.9 Eylül'deTTNET'i aradım. Yalın internet'e geçiş işleminin alınmadığını öğrendim.Ayrıca mailime bigilendirme yapıldığı söyleniyor fakat böyle bir bilgilendirme kesinlikle yapılmadı. 3 aydan beri aynı gerekçelerle 4 kez oyaIanmamı anlamıyorum. Bu ihmal kimden kaynakIanıyorsa o personelinizin eğitim seminerine almanızı tavsiye ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Şinasi05 Eylül 2013

  sizaraştırmaya devam edin telefon ve interneti kapatmak için müracaat ettim.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön