07 Eylül 2013 #1999593

TTNET Anlaşmadaki Bağlantı Hızını Hiç Alamadım!

İnterneti bağlatmadan önce bana vaad edilen 8 megabitlik internet hızını hiç alamadım. Üstelik verilen internet hızı ihtiyaç karşılamayacak kadar az. Taahhüdüm olduğu için interneti kapatamıyorum ve anlaşmamızdaki hizmeti alamıyorum. Daha önce ilgili firmaya konu ile ilgili defalarca başvurdum sonuç alamadım.

Enes 187 Okunma

Cevaplar

  • Enes11 Eylül 2013

    ttnet in ilgisizliği ve yaşattığı maduruyete duyarsızlığının altını çizmek istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön