07 Şubat 2015

TTNET Ankastre Sorunu!

Uzun süredir TTNET abonesi olarak internet hizmeti almaktaydım. 2 yıllık taahhüt sürem sona erdikten sonra alternatif internet firmalarından telefonlar geldi ve en uygun teklifi kabul ettim. Müşteri temsilcisi ile yaptığım telefon görüşmeleri sonrası ankastre sorunum olduğu ve yetkilisi olan TTNET'in sorunu çözeceği iletildi. TTNET temsilcisi aradı ve birgün sonrası için randevu aldı ama gelen giden yok.


Binadaki herkes internete bağlanabiliyor ve bir gün öncesinde interneti kapattırana kadar hizmet alabildiğim kutu bir gün içerisinde nasıl bozuluyor anlamış değilim. Söz konusu durumda art niyet olduğunu düşünmeye başladım. Sorunun ivedi çözümünün taraflara iletilmesini istiyorum

Yunus 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön