29 Ağustos 2013 #1981894

TTNET Ankara'dan İzmir'e Nakil İşlemimi 9 Gündür Sağlayamadı!

Ankara'dan İzmir'e nakil başvurusu yaptım 19.08.2013 tarihinde. 9 gün geçmesine rağmen tamamlanamadı. Aynı zamanda Tivibu ve telefon abonesiyim, 9 gündür evimde internet, Tv, telefon yok. Türkiye'nin en büyük şehirlerinde nakil bu kadar zor ise.


Cevap yazma adına TTNET aşağıya standart cümleler (Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme
yapılacaktır.) yazacak muhtemelen.


Adımın geçtiği ve yaşadığım sorun ile ilgili bir cevap yazarsanız sevinirim.

Ömer 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön