04 Mart 2015
Yorum Yap
#3089488

TTNET Ankara Altyapı Olmaması!

Ankara Pursaklar Fatih Mah. Ulubatlı Hasan Sok. 10 numaralı apartmanda altyapı henüz gelmedi. Bu binada altyapı olmadığı için 6 aylık dondurma işlemi yapıldı ve onunda süresi bitti. Kapattırmak için dilekçe verdim çünkü fatura gelmeye başlamıştı. Bir ay olacak neredeyse ama hala kapatılmadı. Çok gerekli olmasına rağmen ne internet geliyor ne kapatılıyor.

Regaip 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler