12 Nisan 2013 #1739222

Ttnet Ani Düzensiz ( çıkıp-inen ) Ping Sorunu!

3 gündür ha bitti ha bitecek diye beklediğim fakat bir türlü bitmeyen sorunuma çözüm bulmanızı istiyorum. Ani ping çıkıp inmesi sorunuyla karşı karşıyayım. İşlerimi gecikme ile yapabiliyorum. Çok can sıkıcı bir durum. Modemi yeniden başlattığım halde sıkıntım devam ediyor. Acil olarak çözüm bulmanızı ve bilgilendirmenizi istiyorum! (Müşteri hizmetlerini aramadığımı bildirmek isterim-standart kelimeleri duymak istemiyorum. Bana çözüm lazım)

Metin 472 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Metin13 Nisan 2013

    4 gün oldu bilgilendirme yapılmadı sorunum hala devam ediyor. çıldırmak üzereyim

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön