03 Haziran 2013

Ttnet Altyapısını Kullandığı Firmayla İşbirliği Yapmıyor !

Ttnet, Türk Telekom tarafından sağlanan alt yapıyı kullanmaktadır. Ttnet internet hizmetimizi yeni bir binaya nakil istedik. yeni binada bina içi tesisat mevcut olup bina girişinde Türk Telekom altyapısı yoktur. gelen Ttnet ekibi "altyapı olmadığından dolayı işlem yapamıyoruz.


Yetkili ekip gelecek." dedi.ancak Ttnet ekibi "nakil işlemi başarıyla gerçekleşmiştir" şeklinde sisteme bilgi girmiş ve internet hizmetimiz aktif gözükmektedir. Türk Telekom'a gerekli bildirim yapılmadığından dolayı 2 haftadır internet hizmeti alamıyoruz ve Ttnet bize fatura göndermeye devam ediyor.

Suzan 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön