20 Eylül 2013 #2022436

TTNET Altyapı Yetersizliğinden Sorunlar Bitmiyor!

07.09.2013 günü internetim benden kaynaklanmayan bir sebeple gitti ve aynı gün TTNET'in müşteri hizmetlerini arayarak arıza kaydı oluşturdum. Bana en kısa sürede ekipler sorunuzla ilgilenecektir dendi. Aradan 4 ya da 5 gün geçti ev telefonumda çalışmaz duruma geldi bu seferde Türk Telekom'un telefon arıza' hattını aradım onlar 1 gün içinde geldiler, sorunun binada ki reglet kutusunda olduğunu bir şey yapamayacaklarını söylediler ve hiçbir şey yapmadan gittiler.


11 gün boyunca abartısız 50 kadar TTNET çalışanı ile konuştuktan sonra 16.09.2013 günü gelen TTNET ekipleri reglet kutusunda ki sorunu çözdüler ve internetin ışıkları yandı. Fakat 2 gün boyunca kullanıcı adı ve şifresi için uğraştırdı.

Ayberk 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön