18 Eylül 2013 #2018741

TTNET Altyapı Yetersizliğinden Nakil İşlemi Yapılmadı!

Aralık 2012 yılında Net6 taahhüdüm vardı. Yeni taşınmış olduğum eve 28 mart 2013 'te nakil talebinde bulundum. Alt yapınız olmadığı için nakil olmadı. Dondurulma talep ettim. Fakat Net6 paketinde dondurulma olmadığını tahakkuk eden faturaların mahsup edileceği denildi. Dondurulmadığı için hazırnet paketine geçirildi.


Sonra haziran 2013 te bağlantı sağlandı Net6 paketine geçersiniz ve mahsuplaşma talebiniz alındı denildi. Ağustos ayı oldu. Bir şey olmadı. Şimdi benden kaynaklanmayan açma-kapama ücreti istenmekte ve Net6 paketini kullanamamaktayım. Müşteri hizmetlerine ne kadar kayıt bıraktıysam geri dönüş hiç olmadı. Aldığım hizmetin karşılığı ödemek istiyor ama saf olmakta hiç istemiyorum.

Mahmut 62 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mahmut19 Eylül 2013

  Bu cevabı müşteri hizmetlerinden kaç defa duyduğumu anlatamam.

 • Mahmut19 Eylül 2013

  TÜRKTELEKOM un özelleşmesinden sonra iyileşmeler olsada TTnet internet piyasasında tekel gibi Türk telekomun alt yapısını tüketicinin yaşadığı sorunu sadece şikayetinizi aldık size en yakın sürede döneceğiz dense bile dönülmüyor olumlu-olumsuz bu kurumsal yapıya özgü değil basit esnaf tabiri hallederiz jargonu Tüketicisine alırsa almazsan fazladan öde yaklaşımı ki bu kabul edilemez.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön