17 Eylül 2013 #2016225

TTNET Altyapı Sorununu Gideremiyorlar!

15 Temmuzda abone oldum hız düşüktü, Ağustosun son haftası kopmalar ve çağrı merkezine arıza kaydı bırakmalarım başladı. Sorun sürünce 09 Eylül'de Gölcük Tüerk Telekom Müdürlüğüne şahsen müracaat ettim ve 14 Eylül'de evime ekip gönderdiler.Bizzat karşıladığım Türk Telekom personeli ile site girişindeki kutu ve ona bağlantıyı sağlayan mahallenin ana kutusundan müdahale etmeye çalıştılar fakat başarılı olamadılar.


Sorunun kurum alt yapısından kaynaklı olduğunu ve Pazartesi günü ilgililere bildirerek bir an evvel çözümünün sağlanacağını söyleyerek ayrıldılar.Gölcük Türk Telekom'a durumu sorduğumda kurumun ödenek göndermemesi nedeniyle altyapıyı yenileyemediklerini söylediler. Bu çağda parasıyla abone olduğumuz hizmeti alamıyoruz.

Oktay 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön