15 Mayıs 2013 #1799826

Ttnet Altyapı Sorunumuzu Çözmüyor!

Üst kat komşumuz defalarca Türk telekom a başvurup mahallemizdeki internet hızından şikayetçi olmuş ve devamlı bulunduğunuz yere yükseltici takılması gerekiyor ve yapılacak diye oyalanmıştır. Ben telefonla ulaştığımda apartmandaki hattınızdan kaynaklanıyordur diye oyalıyorlar. 1 yılı aşkın süredir aynı problemi yaşıyoruz. 8 Megabit internet var daha 100 kb/sn hızı doğru düzgün geçmişliğim yok 1 Megabit internet hizmeti alıyorum. Biran önce çözüm bulunmalı. Bulunduğumuz mahalle kalabalıklaştıkça hız git gide düşüyor ve kopmalar artıyor. Bulunduğumuz mevkii İzmir Aliağa dır.

Musa 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Musa17 Mayıs 2013

    İncelemelerin daha sağlıklı yürütülmesi için mahalle bilgisi istenmedi ancak bilgiyi ben vereyim. İzmir Aliağa Yeni Mahalle Abdi İpekçi Caddesi.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön