12 Şubat 2014 #2289526

TTNET Altyapı Sorunu ve Hizmet Verilememesi!

2013 yılı içerisinde bulunduğum bölgede altyapı çalışmaları oldu. Altyapı çalışmaları sırasında yaklaşık olarak 20 gün İnternet hizmeti alamadım.


Alamadığım bu tarihler içerisinde TTNET tarafından sorun kaydı oluşturuldu. Müşteri ilişkileri hizmet verilmeyen bu süreyi sizin faturanız dan düşeceğiz diye söyledi. Ay sonunda faturaya baktığımda bir değişiklik yoktu.


Müşteri ilişkileriyle görüştüğümde sadece 4 günlük İnternet kesintisi olduğunu söyledi. Yaklaşık 15 20 günlük hizmet verilmeyen zamanda sorun kaydı olmasına rağmen faturama yansıtıldı. Gözüken sorun kaydı tarihlerine rağmen sorun olmadığını söylediler yok böyle bir fiyasko.

Mahmut 53 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut06 Mart 2014

    hepsi sıfır tam 1 ay geçti nerdeyse kimse bana ulaşmadı

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön