06 Şubat 2014 #2278345

TTNET Altyapı Sorunu

31ocak 2013te TTNET'e internet başvurusunda bulundum. 1 şubat 2014'te tek. servis geldi. Hattı açmak için ama bağlantı daireme değil binanın girişine yapıldı. O gün içerisinde yani cumartesi günü müşteri hiz. aradım. Arıza bildiriminde bulundum. prtesi tekrar aradım. Yine bilgi vereceklerine dair not alıp kapattlar. Salı kendileri aradı eve saat 2 ile 4 arası geleceklerine dair, kamuda çalıştığım için saatlik izin yaptırdım eve gittim.


Saat 5 kadar bekledim. Ne gelen oldu ne haber veren. Müşteri hiz. aradım ilgileneceklerine dair söz verip kapattlar. Bugün tekrar aradım bana söyledikleri; daireme interneti getirmek onların görevi değilmiş. Hat 5 gündür açık ama kullanamıyorum. 5 gün hem oyaladılar hem yapmadılar.

Nalan 56 Okunma

Cevaplar

  • Nalan07 Şubat 2014

    evet yapmayacaklarına dair aradılar.ben de hattımın iptali için aradım bu sefer de kullanmadığım internet için hem fatura hem de ek ücretler keseceklerini söylediler.nasıl bi şeye düştüm bilmiyorum, ne girebiliyorum ne çıkabiliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön