04 Eylül 2013 #1992715

TTNET Altyapı Sorunu!

Tekirdağ/Çorlu'da oturmaktayım. Başlıkta belirttiğim telefon numarasının kayıtlı olduğu adresin etrafındaki 8 dairelik apartmanların bile yakınına saha dolabı konup hatlar aktarıldı. Fakat bizim apartmanda 8 adet internet abonesi olmasına rağmen halen eski usül santrale bağlıyız bu da aldığımız hizmetin kalitesini düşürüyor. Apartmanın hemen önünde Türk Telekom kapağı var ve yakında elektrik direkleri mevcut.


Saha dolabı için her türlü imkan var. Fakat halen hiç bir çalışma yapılmamakta. Mümkün ise apartmana ait tip 11 değil ise yakınına tip 7 saha dolabı koyulması için gerekli çalışmaların ivedilikle yapılmasını talep ediyorum.

Süleyman 171 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Süleyman07 Eylül 2013

    Tüm sorunlara ilgilenmiş gibi göstermek için otomatik cevaplar veriliyor ki insanların bile yazdığından şüpheliyim daha sonra ilgilenen falan olmuyor.Ama dışarıdan biri bakınca ne güzel ilgilenmiş diyorlar.Yok öyle bir dünya.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön