08 Aralık 2014

TTNET Altyapı Sorunu

İlk başvurum altyapı olmadığı için iptal edilmişti tekrardan başvurduğumda altyapı sorunu giderilmişti. Tekrardan başvurdum. 3-4 gün geçmesine rağmen ses çıkmadı. Başvuru durumunu öğrenmek için çağrı merkezini aradım ve bu seferde evin altyapısının yalın internete uygun olmadığını bu yüzden tekrardan iptal edildiği söylendi. Ben sizle uğraşmaktan bıktım almıyorum internet.


Ben çalışan biriyim işi gücü bırakıp sizin ayağınıza gelemem parayı siz alacaksınız ben değil ve her gördüğüm kişiye TTNET'ten uzak durun diyeceğim ve aldırmayacağım haberiniz olsun.

Doğan 105 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön