15 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1799910

Ttnet Alt Yapısı Olmayan Halde Tarifeyi Satıyor!

Ttnet'i aradım fibernet için başvuru yapmak istediğimi söyledim onlarda bana, bulunduğum yerin alt yapısının fiberneti değil ama yine onun kadar hızlı olan hiperneti desteklediğini söylediler.


Elimde normal 8mbps internet için modemim vardı fakat, Hipernet için VDSL modem den almam gerektiğinden alt yapımın uygun olup olmadığını üstüne basa basa sordum ve onlarda üstüne basa basa Hipernete uygun dediler.


Daha sonra ben VDSL modemimi aldım ve teknik ekiplerin bağlantı yapmasını bekledim. Teknik ekip beni aradı ve bulunduğum yerin alt yapısının VDSL e yani hipernete uygun olmadığını söylediler ve 8Mbps normal interneti bağladı gittiler, aldığım modeme mi yanayım, yoksa 8mbps li hipernetli oluşuma mı?

Bora Bora 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bora15 Mayıs 2013

    Size bunu bunu bildireli 2 Hafta oldu halen bir konuyu inceleyemediniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları