31 Ağustos 2013 #1986241

TTNET Alt Yapıdan Haberleri Bile Yok Fiber Var mı Yok mu Karar Veremiyor!

TTNET'i şikayet etmeme rağmen bir işe yaramadı. Onlarda Türk Telekom alt yapıyı hazırlıyor
diyorlar. Bulunduğum konum hakkında internetten Türk Telekomun sitesinde arama yaptırdığımızda konumumda fiber alt yapısı görünüyor.


TTNET bayisinden tarife değişikliğine gittiğimde bulunduğunuz konum da fibernet mevcuttur zaten fiber nette de şu anda bir tane kampanya var diyorlar ama çağrı merkezinizle yaptığımı bir çok görüşmede bana bulunduğum yerde fiber alt yapısı görünmemekte deniliyor.


Bulunduğum çevrede de fiber kullanan arkadaşlarım var ve bunun tek sorunu buraya gelipte kabloyu yapmayan Türk Telekom çalışanlarıdır mevcut bütün yetkilere şikayetimi yapacağım.

Hikmet 67 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet06 Eylül 2013

    Sürekli şikayet ediyorum sadece günder 1 defa aradılar onda da iş te olduğum için açamadım sonra bir daha aramadılar bu yüzden hala bekliyoruz..

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön